Kontakt

MARCIN OKOŃ

tel. 730-497-268
E-mail: okon.marcin@op.pl

Ośrodek sportowy AON
AL.Gen.Chruściela 103
00-910 Warszawa- Rembertów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dojazd z centrum i okolic

Najlepiej wsiąść w autobus 143 który omija przejazd kolejowy i dociera dużo szybciej od innych linii jadących na Nowy Rembertów, przystanek na którym można wysiąść to „Czerwonych beretów”, należy wrócić się ok 100 metrów do ronda na skrzyżowaniu ulic Frontowa, Czerwonych beretów i Admiralska. Przy rondzie znajduje się duże, ogrodzone siatką boisko ze sztuczną murawą – budynek Studium wychowania fizycznego ASZW znajduje się po lewej stronie boiska. Od strony ulicy Frontowej znajduje się zamknięta brama z otwartą furtką przez którą można wejść. Przy tej bramie wisi też banner mojego gabinetu. Do Rembertowa można dojechać również SKM, ze stacji PKP Rembertów – należy kierować się pod urząd gminy przy ul. Chruściela, tam wsiąść w autobus 143 lub 196, z przystanku wcześniej w stronę pkp tylko linia 196.

Dla jadących samochodem również polecam wybrać drogę przez ul.Żołnierską zamiast drogę przez ul. Marsa i przejazd, daje to nieraz 40 minut zaoszczędzonego czasu.

W nawigacji można wpisać adres Frontowa 1 – budynek basenu jest dokładnie naprzeciwko tego adresu po drugiej stronie ulicy, basen – studium wychowania fizycznego ASZW, ma parking, na który można wjechać okrążając budynek basenu od strony boiska do piłki nożnej znajdującego się po prawej stronie patrząc od ul.Frontowej – należy objechać boisko od prawej strony i za nim skręcić w lewo na parking z kostki. Jest to parking tylny. Na parking przedni należy objechać budynek basenu dookoła jeszcze dalej od strony prawej. Od strony tylnego parkingu znajduje się tylne wejście do budynku, na drugą stronę można przejść przez środek.

Wejście do gabinetu znajduje się od strony przedniego wejścia do basenu, na lewo od niego po schodkach w dół w kompleksie – Sauna i odnowa biologiczna, można zaczekać w poczekalni w środku budynku na górze lub w na dole.

!!UWAGA!! Strój obowiązkowy na sesję dla kobiet to – bielizna, leginsy, koszulka na ramiączka – (nie t-shirt), strój dla mężczyzn – przylegająca bielizna.